1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova Dermatovenerologická klinika
PAN00312 21.11.2016

Program interních seminářů a dalších akcí Dermatovenerologické kliniky 1.LF UK

Interní semináře Dermatovenerologické kliniky 1. LF UK jsou pořádány jednou měsíčně v posluchárně kliniky  (* není-li uvedeno jinak).

Semináře jsou volně přístupné zájemcům z řad dermatovenerologů, lékařů v přípravě na atestaci, studentům lékařství se zájmem o dermatovenerologii,  ale i odborníkům jiných specializací.

• Interní seminář: Nenádorová radioterapie v dermotovenerologii (Bucky terapie - přehled indikací a současné možnosti - MUDr. Jan Kučera
    • Interní seminář: Poškození kůže po radiační terapii - 19/10/2016 v 15,00 (MUDr. Martina Žemličková, staniční sestra Naďa Polincová)
    • Interní seminář pořádaný Dermatoonkologickou ambulancí - 20/04/2016 (MUDr. Taťána Šuková, MUDr. Ilona Procházková, MUDr. Ondřej Kodet, MUDr. Lukáš Lacina)
    • Interní seminář kliniky "Terapeutická doporučení"  -23/03/2016 od 15,00  (MUDr. et Bc. Miroslav Důra - Urtikárie, zpráva z kongresu, souhrn terapeutických doporučení; MUDr. Martina Žemličková - Biologická terapie v terapii urtikarie - koncept centra)

počet zobrazení: 960 poslední aktualizace: llaci, 21.11.2016
    Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.